Pensjonat Pod Winogronem Pobierowo

Pensjonat pod Winogronem jest usytuowany miejscowości Pobierowo, w odległości zaledwie 150 metrów od szerokiej i co najważniejsze, czystej plaży. Kameralna, domowa atmosfera sprawiają , iż wypoczynek u nas to pełny relaks i znakomita okazja do zregenerowania sił.

Pobyt u nas uprzyjemnić mogą Państwu wycieczki do pobliskich miejscowości, np. Świnoujście, Kamień Pomorski, Trzęsacz, Niechorze, Kołobrzeg gdzie znajdziecie Państwo dużo miejscowych atrakcji czy do Wolińskiego Parku Narodowego lub na pole golfowe w Łukęcinie.

Jako dodatkowy atut możemy wymienić dobrze zaopatrzony, czynny cały rok, sklep spożywczo-chemiczny wraz z kolekturą Totolotka.

Budynek posiada centralne ogrzewanie co pozwala na odwiedzenie nas nawet w środku mroźnej zimy.

Jeżeli tęsknicie Państwo za odrobiną natury, spokoju, potrzebujecie naładować akumulatory pozytywną energią to bardzo serdecznie zapraszamy.

Naszym gościom możemy zaoferować...

Wyżywienie w postaci śniadania w cenie 50 zł od osoby. Opłata za wyżywienie dzieci do lat 10 wynosi połowę stawki. Śniadanie jest dostępne w godzinach od 8 do 11. Wyżywienie jest dostępne w naszym sąsiednim Pensjonacie.

Na terenie Pensjonatu pod Winogronem znajdują się:

  • 2 grille,
  • miejsce do wypoczynku,
  • miejsce do zabaw dla dzieci z trampoliną, huśtawkami, zjeżdżalniami,
  • parking zamknięty monitorowany elektronicznie,
  • obiekt jest monitorowany.

Nasi goście mogą bezpłatnie korzystać z: konsoli play station 4, darmowego parkingu, darmowego WIFI, z grilla , sprzęt na plażę , łóżeczka dla dziecka .

Istnieje możliwość wypożyczenia skutera, cena 50 zł za 1 osobę na godzinę lub 60 zł za 2 osoby za godzinę. Zwrot z pełnym bakiem paliwa.

Zapraszamy przez cały rok na wczasy i wypoczynek w naszym Pensjonacie w Pobierowie.

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej